pczaidimai.com
Pagrindinis Kontaktai Kaip siųstis žaidimus?
Kategorijos
Kalendorius
«    Kovas 2019    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Agentas - Ypatinga Užduotis

Apie žaidimą:„Agentas: Ypatinga užduotis“ yra bene vienintelis adventure žaidimas, išverstas į lietuvių kalbą. Todėl šis pasaulyje beveik nežinomas ir mažai kuo išsiskiriantis adventure Lietuvoje pakankamai žymus. Žaidimą Lietuvoje išleido žurnalo „Žaidimų šalis“ leidėjai, o įgarsino garsūs Lietuvos aktoriai (pagrindinį herojų įgarsino G. Storpirštis, kitus - „Keistuolių teatro“ aktoriai).
Savo esme žaidimas – tradicinis kvestas, orientuotas į galvosūkius, o ne siužetą. Didžiąją laiko dalį žaidėjas praleis galvodamas, kaip pasistumti toliau atliekant visokius smulkius veiksmus – tarkime, nunešant plytą į kitą vietą ir pan. Taip reikia įveikti kliūtis, kurios dažnai tiesiogiai nesusijusios su byla ar nelogiškos – pavyzdžiui, vaikas, neleidžiantis specialiajam agentui praeiti pro vartus, nes vis sprogdina jam po kojomis petardas. Šią kliūtį galima įveikti tik vienu gana sudėtingu būdu.
Žaidžiant daugiausai reikia vadovautis žaidybine, o ne gyvenimiška logika: galvoti „Ko aš šiame žaidime dar nebandžiau, kur dar nebuvau?“, o ne „Ką aš iš tikro daryčiau tokioje situacijoje?“. Nes tai, ką darytumėte iš tikro, žaidime, tikėtina, bus neįmanoma. Pvz. aukščiau minėtu vaiko, mėtančio petardas, atveju, tikrovėje galbūt perliptumėte tvorą, pagąsdintumėte vaiką ar tiesiog palauktumėte, kol jam baigsis petardos – bet žaidime, aišku, petardos jam niekad nesibaigs.
Siužetas – gana standartinis ir nepasižymintis įdomiais sprendimais. Visa tikroji istorija sužinoma vos per kelis kartus, kuomet pavyksta atrasti informacijos (o kitu metu herojus tiesiog bando apeiti kliūtis, ieško reikiamų daiktų).
Žaidimą verčiant į lietuvių kalbą istorija truputį pakeista – žaidimo veiksmas, šiaip vykstantis Rusijoje, perkeltas į Lietuvą, išgalvotą kurortą Nelangą (pavadinimas sudarytas iš žodžių Neringa ir Palanga), į lietuviškus pakeisti ir veikėjų vardai.
Nepaisant to, kad žaidimas menkai išsiskiria iš daugelio tuo metu Rusijoje sukurtų mažo biudžeto kvestų ar net daugybės nemokamų, nekomercinių projektų, lietuviškose svetainėse jis buvo įvertintas gana gerai. Šiaip ar taip, savo laiku jis tapo pirmuoju visų laikų didesnio masto žaidimu (tarp visų žanrų), įgarsintu lietuvių kalba.

Atsisiųsti žaidimą

Peržiūros: 4383
Nario zona
Username
Password
Pamiršai slaptažodį?
Populiariausi žaidimai
Žaidimų archyvas
Lapkritis 2015 (30)
Spalis 2015 (30)
Rugsėjis 2015 (30)
Rugpjūtis 2015 (30)
Liepa 2015 (30)
Birželis 2015 (30)
Balsuok
Jūsų mėgstamiausi žaidimai

Lenktyniniai
Strateginiai
Simuliatoriai
Sporto
RPG
Veiksmo
Kiti

Privatumo politika ©2009 - PcZaidimai.com - Žaidimai parsisiusti